Recyklujte s hasiči Recyklujte s hasiči ELEKTROWIN Dobrovolní hasiči ASEKOL Miss Hasička
REGISTRACE
Registrace do programu je jednoduchá a nezabere Vám víc jak pár minut. Stačí vyplnit on-line registrační formulář a vše proběhne automaticky, případně si vytisknout formulář, vyplnit a poslat na naši poštovní adresu.
Po jeho doručení od nás obdržíte do 10 dní  balíček se třemi bagy (vak na malé spotřebiče), plakáty, cedulku pro označení místa zpětného odběru elektrozařízení a peněženku jako dárek za registraci. Pak už můžete sami zorganizovat svou první sběrnou akci.
Pokud při registraci narazíte na jakýkoliv problém, volejte na bezplatnou infolinku 800 320 010 a my Vám rádi poradíme.
Registrace Váš sbor k ničemu nezavazuje, pouze Vám nabízí možnost organizovat společenský život v obci ještě lépe a zároveň i chránit okolí, ve kterém žijete!

ELEKTRONICKÁ REGISTRACE

* Celý název, např. SDH Praha
* IČ SDH popř. obce
Adresa kontaktní osoby **
* Jméno a příjmení
* 5 číslic bez mezer, např. 99988
Pokud uvedete e-mail, bude vám na něj zasláno potvrzení registrace.
* 9 číslic bez mezer, např. 777666555
* odhad
Adresa místa nakládky
* Jméno a příjmení
* 9 číslic bez mezer, např. 777666555
* 5 číslic bez mezer, např. 99988
* m2
Odkud jste se o nás dozvěděli: ****
* údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit
** na uvedenou adresu budou zasílány poštovní poukázky typu B, pro správné doručení vyplňte adresu trvalého pobytu kontaktní osoby
*** www.mapy.cz – na mapě označte místo nakládky a opište souřadnice do formuláře
**** označte možné varianty
Závěrečná ustanovení
Sbor dobrovolných hasičů provedením registrace vyslovuje svůj souhlas se zařazením jeho osobních údajů uvedených v registračním formuláři do databáze organizátora, jakož i s tím, aby osobní údaje uvedené v registračním formuláři správce zpracovával po dobu, která je nezbytná k účelu jejich zpracování. Tento souhlas platí do doby jeho písemného odvolání. S údaji bude nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

STANDARDNÍ REGISTRACE
Registrační formulář si můžete stáhnout ZDE.
Pečlivě vyplněný formulář zašlete na adresu:
ELEKTROWIN
P. O. BOX 62