PF 2019

Vážení a milí hasiči!

Přejeme Vám všem šťastné a klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2019.

Děkujeme za Vaši přízeň v letošním roce, budeme se těšit na naši další spolupráci!

Váš tým projektu Recyklujte s hasiči

Zpoždění odměn za měsíc listopad 2018

Vážení a milí hasiči!

S politováním Vám musíme oznámit, že odměny za měsíc listopad 2018 budou odeslány až na začátku ledna příštího roku. Doposud nám bohužel nebyly doručeny některé svozové listy, bez kterých nemůžeme zpracovat konečné měsíční vyhodnocení. Za vzniklé nepříjemnosti se velice omlouváme.

Váš tým projektu Recyklujte s hasiči

Výsledky soutěže "HASIČSKÁ VÝZVA aneb sbírej a vyhraj!"

Vážení a milí hasiči!

Je dobojováno, výsledky jsou sečteny a podtrženy! Do naší soutěže "HASIČSKÁ VÝZVA aneb Sbírej a vyhraj!" se zapojilo téměř 900 sborů dobrovolných hasičů, díky nimž bylo k recyklaci svezeno více než 2.100 tun vysloužilých elektrozařízení.

Celkovými vítězi se pak stávají tyto sbory:

1. místo - SDH Přepychy (197,82 kg na obyvatele)
2. místo - SDH Véska (118,97 kg na obyvatele)
3. místo - SDH Březová (104,46 kg na obyvatele)

Všem zúčastněným děkujeme za účast, vítězům gratulujeme!

Současně bychom Vám všem chtěli popřát šťastné a veselé Vánoce, budeme se těšit na další spolupráci v roce 2019!

VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA PROJEKTU

UPOZORNĚNÍ: VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA PROJEKTU A TERMÍNY POSLEDNÍCH SVOZŮ V ROCE 2018
Na konci roku probíhají tradičně odstávky u zpracovatelů, které využívají i k technickým prohlídkám a opravám. Vzhledem k odlišným dobám uzavření jednotlivých provozoven zveřejňujeme odkaz na stránku, kde jsou uvedeny orientační termíny pro zadání posledních objednávek svozů v jednotlivých regionech. Pokračujte prosím na tyto stránky.

Zároveň si Vám dovolujeme oznámit, že infolinka projektu Recyklujte s hasiči nebude v provozu od 21. 12. 2018 do 2. 1. 2019. Děkujeme za pochopení!

Celý tým našeho projektu Vám tímto přeje šťastné a klidné prožití vánočních svátků a oslav příchodu nového roku 2019!

Soutěžní spot

Připravili jsme si pro Vás k soutěži Hasičská výzva aneb sbírej a vyhraj krátky spot. Zhlédnout jej můžete zde.

Kondolence

Kondolence předsedy představenstva Elektrowinu pana Ing. Romana Tvrzníka.

Nová soutěž

Připravili jsme pro Vás novou soutěž, jmenuje se Hasičská výzva aneb sbírej a vyhraj!. Více informací se dozvíte v rubrice Soutěže.

Pár statistik letošního roku

Od začátku letošního roku jsme společně zrecyklovali již téměř 500 tun vysloužilých elektrospotřebičů. Vyplatili jsme Vám bezmála 750 000 Kč. Aktuálně je v programu zapojeno 1448 sborů dobrovolných hasičů.

Předávání výher soutěže Natoč film s hasiči

Generální ředitel Elektrowinu - pan Ing. Roman Tvrzník osobně navštívil všechny výherce naší podzimní soutěže a předal ceny hasičským sborům. Fotky z předávání naleznete ve fotogalerii. Všem výhercům ještě jednou gratulujeme!

Množství svezeného elektrozařízení

K měsíci březnu 2018 jsme společně zrecyklovali již 14 568 tun elektrozařízení.